رشد 200 درصدی فروش محصول منحصر بفرد "سپرده زندگی" بیمه ملت

ساخت وبلاگ
چکیده : رشد 200 درصدی فروش محصول منحصر بفرد "سپرده زندگی" بیمه ملت روابط عمومی بیمه ملت- بیمه ملت از رشد 20... با عنوان : رشد 200 درصدی فروش محصول منحصر بفرد "سپرده زندگی" بیمه ملت بخوانید :

رشد 200 درصدی فروش محصول منحصر بفرد "سپرده زندگی" بیمه ملت

روابط عمومی بیمه ملت- بیمه ملت از رشد 200 درصدی فروش بیمه "سپرده زندگی" بهره برده است. مدیر بیمه های زندگی بیمه ملت  با اعلام این خبر، افزود: تمایز در طراحی این محصول و استقبال گسترده متقاضیان از بیمه" سپرده زندگی" بیمه ملت، فروش این محصول با افزایش 200 درصدی مواجه شده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، جناتی با اشاره به اینکه  بیمه سپرده زندگی یکی از محصولات ویژه بیمه ملت با رویکرد مشتری مداری است، اظهار داشت :حق بیمه در این محصول سررسید مشخصی ندارد و بیمه گذار در هر زمان می تواند حق بیمه خود را به مبلغ دلخواه پرداخت نماید.
وی افزود، در این بیمه نامه علاوه بر امکان پرداخت حق بیـمه بر اساس توان مالی مشتریان در زمان دلخواه، امکان دریافـت کل سـرمایه گذاری به صورت یکجا و یا دریافت مســتمری در پایان قرارداد و پرداخت سـود حاصـل از مشـارکت در منافع به بیمــه گذار علاوه بر ســود تضـمینی در نظر گرفته شده است و بیمه گذار با خرید این بیمه نامه می تواند از مزایایی نظیراخذ وام بدون نیاز به ضامن یا تهیه وثایق ملکی استفاده نماید.
مدیر بیمه های زندگی  بیمه ملت عنوان کرد: بیمه ملت برای علاقمندان به خرید بیمه های زندگی علاوه بر مراجعه به نمایندگان و مطالعه بروشورها، امکان استعلام حق بیمه براساس توانایی خرید بیمه گذاران ، اطلاع از سود حاصل از مشارکت و محاسبه سود سالیانه را در سایت خود به آدرس www.melat.ir فراهم نموده است.


کلیدواژه: بیمه, بیمه ملت بابل, بیمه ملت صادقی, سپرده زندگی, رشد 200درصدی بیمه زندگی بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881...
ما را در سایت بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881 دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 12 تاريخ : دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت: 11:01