سود 100 ریالی برای هر سهم بیمه ملت

ساخت وبلاگ
چکیده : سود 100 ریالی برای هر سهم بیمه ملت روابط عمومی بیمه ملت- با حضور بیش از 95درصد صاحبان سهام، مجمع عم... با عنوان : سود 100 ریالی برای هر سهم بیمه ملت بخوانید :

سود 100 ریالی برای هر سهم بیمه ملت

روابط عمومی بیمه ملت- با حضور بیش از 95درصد صاحبان سهام، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بيمه ملت (سهامي عام) به منظور بررسی صورتهای مالی حسابرسی شده منتهی به 30 اسفند 95 برگزار شد و بر اساس آن تقسیم سود 100 ریالی بین سهامداران به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بيمه ملت (سهامي عام) با حضور بیش از 95 درصد صاحبان سهام، حسابرس و بازرس قانونی، نمایندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، اعضای هیات مدیره و دکتر عليرضا ابراهيم پور مدیرعامل شرکت بیمه ملت در ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 31 تیر 1396 در مرکز مطالعات بهره وری و منابع انسانی سازمان مديريت صنعتي برگزار شد.
بر اساس این گزارش، آقایان خمجاني نماینده گروه مديريت ارزش سرمايه صندوق بازنشستگي بعنوان رئیس مجمع، مجتبي كامل نيا به نمایندگی از گروه بهمن و اعظم هنردوست به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری صبا تامین بعنوان ناظرین جلسه و حسن هاشمي، به سمت دبیر جلسه انتخاب شدند.
در ابتدای این جلسه، گزارش هیات مدیره در خصوص فعالیت ها و عملکرد شرکت در سال مالی 1395 و متعاقب آن گزارش حسابرس و بازرس قانونی و در خصوص صورت های مالی و حساب سود و زیان و عملکرد شرکت منتهی به 30/12/1395 قرائت و به سمع حاضرین رسید و پس از بحث و تبادل نظر و طرح سوالات از ناحیه سهامداران حاضر در جلسه و پاسخ توسط مدیرعامل محترم، تصمیماتی مبنی بر تصویب صورتهای مالی شامل ترازنامه و حساب سود و زیان انباشته و یادداشت های همراه سال مالی منتهی به 30/12/1395 به تصویب رسید. بر اساس اين گزارش مقرر گردید به ازاء هر سهم 100 ریال بر اساس برنامه زمان بندی اعلام شده به سهامداران پرداخت گردد .
همچنين در ادامه جلسه با توجه به گزارش مديرعامل شركت در خصوص روند رو به رشد عملكرد شركت كه از سال 95 شروع شده و در سه ماهه اول سال 96 با شدت بيشتري ادامه يافته است تحقق رشد پيش بيني شده براي سال 96 كاملا قطعي و امكان پذير مي باشد.
بر اساس این گزارش، موسسه حسابرسی «شاخص انديشان» به عنوان بازرس اصلی و حسابرس مستقل شرکت و موسسه حسابرسي «دش و همكاران» به عنوان بازرس علی البدل شرکت برای سال مالی منتهی به 30/12/1396 با اکثریت آراء انتخاب گردیدند و روزنامه دنياي اقتصاد و اطلاعات بعنوان روزنامه های کثیرالانتشار شرکت، جهت درج آگهی های شرکت تعیین گردید.


کلیدواژه: بیمه, بیمه ملت بابل, بیمه ملت صادقی, سود سهام, سود سهام بیمه ملت بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881سود,ریالی,برای,سهم,بیمه,ملت,...
ما را در سایت بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881 دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 27 مرداد 1396 ساعت: 10:26