پرداخت سود قطعی 24 درصدی به بیمه های زندگی و سرمایه گذاری در بیمه ملت

ساخت وبلاگ
چکیده : پرداخت سود قطعی 24 درصدی به بیمه های زندگی و سرمایه گذاری در بیمه ملت شرکت بیمه‌ملت طی جلسه‌ای در ر... با عنوان : پرداخت سود قطعی 24 درصدی به بیمه های زندگی و سرمایه گذاری در بیمه ملت بخوانید :

پرداخت سود قطعی 24 درصدی به بیمه های زندگی و سرمایه گذاری در بیمه ملت

شرکت بیمه‌ملت طی جلسه‌ای در روز یکشنبه 5 شهریور96 با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران این شرکت، نرخ سود قطعی مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی بیمه ملت را اعلام کرد. شرکت بیمه‌ملت از معدود شرکت‌هایی است که در سال‌های اخیر همواره بالاترین نرخ قطعی سود مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری را به خود اختصاص داده است.

به گزارش واحد روابط عمومی بیمه ملت، دکتر علیرضا ابراهیم‌پور، با تاکید بر آیین‌نامه 68 شورای عالی بیمه گفت: این شرکت در سال مالی نود و پنج، 24 درصد سود قطعی به بیمه‌گزاران بیمه زندگی در بیمه ملت پرداخت می‌کند.
وی در توضیح این امر افزود: محاسبات انجام شده در خصوص سود حاصل از عملکرد بیمه‌های زندگی بیمه‌ملت، بیان‌گر آن است که این شرکت به اندوخته بیمه‌گزاران بيمه‌های عمر خود برای سال 1395 معادل 24 درصد سود قطعی پرداخت خواهد کرد. این در صورتی است که در سال 95 سود تضمینی بیمه‌های زندگی در صنعت بیمه، حداکثر 18 و 16 درصد تعیین شده بود.
مدیرعامل بیمه ملت با اعلام نرخ قطعی سود مشارکت در منافع حاصل از سرمایه‌گذاری در سال 95 افزود: در سال‌های 91 تا 94، بیمه ملت به صورت میانگین، 25.56 درصد سود مشارکت در منافع برای بیمه‌گزاران زندگی خود محاسبه و پرداخت کرد و در سال 92 نیز با پرداخت 30.75 درصد، بالاترین سود مشارکت در منافع را در صنعت بیمه محقق کرد.


کلیدواژه: بیمه, بیمه ملت بابل, بیمه ملت صادقی, سود مشارکت, بیمه زندگی بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881پرداخت,قطعی,درصدی,بیمه,زندگی,سرمایه,گذاری,بیمه,...
ما را در سایت بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881 دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396 ساعت: 17:26