بسته های گرم بیمه ملت برای روزهای سرد هموطنان زلزله زده

ساخت وبلاگ
چکیده : بسته های گرم بیمه ملت برای روزهای سرد هموطنان زلزله زده بیمه ملت با تأکید بر حس انسان‌دوستی و کمک ب... با عنوان : بسته های گرم بیمه ملت برای روزهای سرد هموطنان زلزله زده بخوانید :

بسته های گرم بیمه ملت برای روزهای سرد هموطنان زلزله زده

بیمه ملت با تأکید بر حس انسان‌دوستی و کمک به هم‌نوعان و با توجه به مسئولیت اجتماعی خود بودجه‌ای را برای کمک به زلزله‌زدگان شهرهای غرب کشور تخصیص داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه‌ ملت، این شرکت نیز همگام با سایر نیروهای امدادی، با خرید وسایل گرمایشی همچون بخاری، اجاق گاز، پتو و سایر اقلام مورد نیاز هم‌وطنان آسیب‌دیده در مناطق زلزله‌زده غرب کشور می‌کوشد تا در رفع مشکلاتی که برای این قشر از هموطنان به وجود آمده، نقش بسزایی ایفا کند. 
این اقلام روز چهارشنبه اول آذر 96 به این منطقه اعزام شد.
این در حالی است که پیرو دستور مدیرعامل بیمه ‌ملت طی هفته گذشته تیم ویژه‌ای برای پیگیری امور و تسریع در پرداخت خسارت بیمه‌گزاران به مناطق زلزله‌زده غرب کشور اعزام شده بود.
تیم اعزامی شامل دو گروه بیمه اتومبیل و آتش‌سوزی است و کارشناسان ضمن حضور در مناطق زلزله‌زده با بررسی، برآورد و تهیه گزارش اولیه از خسارات مربوطه با استفاده از تمامی ظرفیت فنی و نیروی انسانی خود در پرداخت هرچه سریع‌تر خسارت بیمه‌گزاران آسیب‌دیده تلاش می‌کند.

 


کلیدواژه: بیمه, بیمه ملت بابل, بیمه ملت صادقی, زلزله زدگان غرب کشور, کمک به کرمانشاه بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881هموطنان,...
ما را در سایت بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881 دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 12 آذر 1396 ساعت: 16:10