پیام مدیرعامل به مناسبت سالروز تأسیس شرکت بیمه ملت

ساخت وبلاگ
چکیده : پیام مدیرعامل به مناسبت سالروز تأسیس شرکت بیمه ملت دکتر علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل بیمه ملت در پیا... با عنوان : پیام مدیرعامل به مناسبت سالروز تأسیس شرکت بیمه ملت بخوانید :

پیام مدیرعامل به مناسبت سالروز تأسیس شرکت بیمه ملت

دکتر علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل بیمه ملت در پیامی چهاردهمین سال‌روز تاسیس شرکت بیمه‌ملت را به همه کارکنان، مشتریان و سهام‌داران این شرکت تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:

به نام ایزد دانا

شرکت بیمه‌ملت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بیمه‌های خصوصی با توانگری مالی سطح یک در کشور در دوازدهمین روز از دومین ماه فصل پاییز، وارد چهاردهمین سال فعالیت خود می‌شود.
این روز، بهانه‌ای است که تلاش صادقانه مدیران، کارکنان و سهام‌داران بیمه ملت را ارج نهاده و 14 سال حرکت و فعالیت مستمر را در برخورداری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی اطلاعات و ساختن سازمانی یادگیرنده با دانش، تجربه و نیروهای انسانی کارآمد، در کنار یکدیگر جشن بگیریم.
وظیفه ماست که برای رشد و توسعه بیمه‌ملت از هیچ کوششی فروگذار نکنیم و با تکیه بر نقشه راه و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در پیشبرد اهداف شرکت که همانا رضایت‌مندی همکاران، مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان است، گام برداریم.
شرکت بیمه‌ملت برای داشتن کارکنانی که در کمال صداقت و درستکاری و به منظور تحقق اهداف شرکت از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند؛ به خود می‌بالد و ثمره این سخت‌کوشی ورود قدرتمند و سلامت به چهاردهمین سال فعالیت شرکت است.
دوازدهم آبان، سالروز تاسیس شرکت بیمه ملت بر مدیران، کارکنان، سهام‌داران و بیمه‌گزاران این شرکت مبارک و خجسته باد.
امید که همواره سلامت و پیروز باشید.


کلیدواژه: بیمه, بیمه ملت بابل, بیمه ملت صادقی, سالروز تاسیس, پیام مدیرعامل بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881مدیرعامل,...
ما را در سایت بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881 دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 12 آذر 1396 ساعت: 16:10