بیمه ملت، سود یکصد و 30 هزار سهامدار حقیقی بازنشسته خود را پرداخت می کند

ساخت وبلاگ
چکیده : بیمه ملت، سود یکصد و 30 هزار سهامدار حقیقی بازنشسته خود را پرداخت می کند این روزها بیمه‌ملت در حال ... با عنوان : بیمه ملت، سود یکصد و 30 هزار سهامدار حقیقی بازنشسته خود را پرداخت می کند بخوانید :

بیمه ملت، سود یکصد و 30 هزار سهامدار حقیقی بازنشسته خود را پرداخت می کند

این روزها بیمه‌ملت در حال پرداخت سود سهام یکصد و 30 هزار نفر از سهام‌داران حقیقی این شرکت است.

به گزارش روابط‌ عمومی بیمه‌ملت، دکتر علیرضا ابراهیم‌پور با اعلام این خبر گفت: روز گذشته؛ سود سهام 10 هزار نفر از بازنشستگان صندوق بازنشستگی که سهام‌دار حقیقی شرکت بیمه‌ملت هستند؛ به حساب آنان واریز شد.
مدیرعامل شرکت بیمه‌ملت با تاکید بر این‌که هر هفته سود سهام 30‌هزار نفر از این بازنشستگانِ سهام‌دار به حساب آنان واریز می‌شود؛ ادامه داد: تا یک‌ماه آینده همه این سهام‌داران، سود سهام خود را دریافت می‌کنند.
وی با اشاره به مصوبات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بیمه‌ملت در خصوص صورت‌های مالی و حساب سود و زیان و عملکرد شرکت منتهی به 1395/12/30 گفت: در این جلسه مصوب شده بود که به ازای هر سهم، 100 ریال بر اساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده به سهام‌داران پرداخت شود.
دکتر ابراهیم‌پور در خصوص سایر سهام‌داران حقیقی شرکت بیمه ملت نیز افزود: در مهرماه سال‌جاری، سایر سهام‌داران حقیقی با اعلام کد ملی و کد بورسی خود به بانک ملت، سود سهام‌شان را دریافت کردند.
دکتر ابراهیم‌پور در همین خصوص بیان کرد: روند رو به رشد عملکرد شرکت که از سال 95 شروع شده و در سال 96 با شدت بیشتری ادامه یافته است تحقق رشد پیش‌بینی شده برای سال 96 کاملا قطعی و امکان‌پذیر است.


کلیدواژه: بیمه, بیمه ملت بابل, بیمه ملت صادقی, سود سهام, بازنشستگان بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881سهامدار,بازنشسته,...
ما را در سایت بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881 دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : يکشنبه 12 آذر 1396 ساعت: 16:10