حضور بیمه ملت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش

ساخت وبلاگ
چکیده : حضور بیمه ملت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و ... با عنوان : حضور بیمه ملت در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش بخوانید :

حضور بیمه ملت در بین المللی نفت و انرژی کیش

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی کیش، عصر دوشنبه با حضور حبیب‌اله بیطرف معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت و غلامرضا منوچهری معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت، گشایش یافت.
بیطرف در این مراسم با اشاره به برنامه وزارت نفت برای امضای قراردادهای جدید نفتی و توسعه میدان‌های نفت و گاز گفت: ارزش قراردادهای پیش رو بیش از صد میلیارد دلار خواهد بود که با توجه به مبحث تأمین تجهیزات، بازار خوبی برای اشتغال‌زایی و فعال‌سازی شرکت‌های داخلی فراهم می‌آورد.
وی به تشریح سطوح انتقال فناوری مدنظر وزارت نفت پرداخت و گفت: انتقال فناوری به شرکت‌های اکتشاف و تولید، انتقال فناوری به شرکت‌هایEPC، GC و...، انتقال فناوری به تامین‌کنندگان و سازندگان داخلی و انتقال فناوری مهندسی مخزن به دانشگاه‌های ایرانی نیز در همین راستاست.
پس از مراسم افتتاحیه، بیطرف معاون وزیر نفت از برخی غرفه‌های نمایشگاه از جمله غرفه شرکت بیمه ملت بازدید کرد.
بیمه ملت به عنوان یکی از شرکت‌های بیمه فعال، با سابقه روشن در حوزه نفت و انرژی، در این نمایشگاه در کنار سرآمدان صنعت نفت حضور دارد.


کلیدواژه: بیمه, بیمه ملت بابل, بیمه ملت صادقی, نمایشگاه بین المللی نفت و انرژی کیش, شرکت ملی نفت ایران بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881...
ما را در سایت بیمه ملت نمایندگی صادقی کد 2881 دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 8 بهمن 1396 ساعت: 19:21